• 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
BİREYSEL İLAÇLAMA

Evlerimizde yaşayan böcekler ve kemirgenler can sıkıcı baş belalarıdır. Mutfak, banyolar, dışa açılan kapılar ve eşikler, su ve elektrik tesisatı, pencere kenarları, garaj gibi yerlerde, ev dışındaki duvarlarda ve çöp biriktirme alanlarında yaşarlar. Aynı zamanda zarar verici bakterileri de gittikleri her yere taşırlar.

Bunlardan en iyi korunma yolu İzmitim İlaçlama‘nın Bireysel Böcek İlaçlama planıdır. İzmitim İlaçlama, en yüksek koruma garantisiyle ve Bireysel Böcek İlaçlama planı ile böcekleri sizden ve ailenizden uzak tutar. Ekibimiz, eğitimli operasyon teknisyenleri ve uzman ekibi hangi böceklerin ya da kemirgenlerin sizi endişelendirdiğini ve size nasıl yardım edeceğini bilir. En büyük böcek istilaları bile İzmitim İlaçlama’nın bilgisi, tecrübesi, uygulama ve kontrol teknikleri ile oluşturduğu Bireysel Böcek İlaçlama planı karşısında yaşam şansı bulamaz.

EV İLAÇLAMADA NE ÖNEMLİ ?

Evler, yaşam alanlarımız ve ömrümüzün geçtiği yerlerdir. Bu alanları temiz tutmamız şarttır. Aksi takdirde, sağlık açısından çok önemli sorunlar doğabilir. Bununla birlikte, hiç kimse evlerinde haşere ve kemirgenlerle yaşamak istemez. Ancak ne kadar kaçınsak da haşereler çok farklı şekillerde evimize girmeyi başarırlar.

Ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz an hangi firma ile çalışacağınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki ilaçlama esnasında haşerelere karşı kimyasal içerikli maddeler kullanılmaktadır. Her haşere ya da böcek farklı bir vücut anatomisine sahiptir ve kullanılacak olan kimyasallar tespit edilir iken önemli uyulması gereken önemli kriterler bulunmaktadır.

– Kullanılacak olan kimyasal haşerenin yapısına uygun mu ?

– Tortu ve kalıntı bırakıyor mu, kansorejen madde taşıyor mu ?

– Kapalı alan ilaçlamasına uygun mu?

– WHO standartlarını taşıyor mu ?

Çünkü hatalı ya da kansorejen kimyasallar kullanılarak yapılan ilaçlamalar neticesinde aile bireylerimiz büyük risklerle karşı karşıya kalacaklardır. Aynı zaman da bu ilaçların bırakmış oldukları kalıntılar varlığını uzun süre devam ettirdikleri için verecekleri zararın boyutu da buna bağlı olarak ciddi risk içermektedir.

Haşerelerin çok hızlı ürediklerini göz önüne aldığımızda, zararlıları gördüğümüz anda ya da öncesinde ilaçlama yaptırmak sorundan kalıcı olarak kurtulma zamanımızı oldukça kısaltacaktır. Haşere yoğunluğu arttıkça mücadele etmek de o kadar zorlaşacaktır. Evimiz de gördüğümüz bir tane haşerenin çok kısa zaman zarfı içerisinde hızla üreyerek binlerce haşerenin habercisi olduğunu unutmayınız.

Düzenli olarak periyodik aralıklarla ev ilaçlama yaptırmamız haşereler aracılığı ile yayılan birçok bulaşıcı hastalıktan korunmayı sağlayacaktır. Eğer haşerelerin gezindikleri alanları dikkate alacak olursak sağlığımız açısından taşıdıkları büyük riskleri de önceden görme şansına sahip oluruz. Bireysel olarak sprey ilaçlar kullanarak ilaçlama yaparak özellikle hamam böceği ve kalorifer böceği gibi kapsüller bırakarak üreyen haşerelerden kurtulma şansımız bulunmamaktadır. Aksine sprey ilaçlarla yapılan uygulamalar neticesinde haşereler ilaca karşı bağışıklık kazandıkları gözlemlenmektedir.

KİME İLAÇLAMA YAPTIRDIĞINIZ ÇOK ÖNEMLİ, SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN

Daha önemli bir risk durumu ise korsan diye tabir edilen ilaçlama firmalarının kullanmış oldukları ilaçlar maalesef kansorejen etkiye sahip olup, tortu bırakmaları sebebi ile bıraktıkları hasar uzun süre etkisini sürdürmektedir. Hiç istenilmese de bu ilaçlarla yapılan uygulamalar ölümle bile sonuçlanabilmektedir. Sizleri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor, haşerelerden kurtulmak amacı ile yapılan hatalar sonucunda kendinizi ailenizi tehlikeye atmamanızı rica ediyoruz. Ev ilaçlaması yaptıracağınız firmayı iyi araştırmalı mutlaka profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Lütfen unutmayın ilaçlama yapmanın asıl amacı sadece haşereleri yok etmek değil, insan çevre sağlığını garanti altına almaktır. Firmamızla periyodik olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Kesinlikle bireysel ilaçlama yapmaya çalışmayın.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayın +90 553 962 41 41