• 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
HAKKIMIZDA

İzmitim İlaçlama, başta Kocaeli olmak üzere, Sakarya’dan Yalova’ya kadar hizmet ve servis vermektedir. Kurulduğu günden bu yana eğitime ve teknolojiye sürekli yatırım yapan İzmitim İlaçlama, kendini sürekli geliştirme amacında olmuştur. İlaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini Dünya Sağlık Örgütü‘nün standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar ruhsatlı olmakla birlikte, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

7/24 HIZLI HİZMET

Hızlı çözüm üreten konusunda uzman kadromuz ile sizlere 7/24 hizmet vermeye hazırız. Sevdikleriniz ve sizin için yaşam alanlarınızı kesintisiz hizmet anlayışı ile koruyoruz.

%100 KESİN ÇÖZÜM

İnsan sağlığına zarar veren, yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için mücadele sistemini kuruyor ve kurduğumuz sistemi interaktif metotlar ve kalıcı çözümler ile sürdürüyoruz.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için bilimsel, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.