• 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
HİZMETLERİMİZ

İzmitim İlaçlama’nın eğitimli operasyon teknisyenleri ve uzman ekibi hangi böceklerin ya da kemirgenlerin sizi endişelendirdiğini ve size nasıl yardım edeceğini bilir. En büyük böcek istilaları bile İzmitim İlaçlama’nın bilgisi, tecrübesi, uygulama ve kontrol teknikleri karşısında yaşam şansı bulamaz. Ekibimiz, ihtiyacınız olduğunda 24 saat içerisinde size özel bir çözüm geliştirir. “Pest Kontrol Planı” ile böcek istilasını çözmeyi vaat ederek sağlığınıza tamamen zararsız,
profesyonel işlemlerle yaşam alanınızı arındırma garantisi verir.

KEŞİF VE PLANLAMA

Eğitimli profesyoneller ile yapılan eksiksiz Böcek İlaçlama Keşfi başarılı bir “entegre haşere kontrolü” programının ilk anahtarıdır. Çünkü her sektör birbirinden farklı çevresel, fiziksel koşullara sahiptir.

BİREYSEL İLAÇLAMA

Evlerimizde yaşayan böcekler ve kemirgenler can sıkıcı baş belalarıdır. Ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz an hangi firma ile çalışacağınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

KURUMSAL İLAÇLAMA

İşyerleri ve tesisler, haşere çeşitliliği ve kemirgen bakımından bireysel yaşam alanlarına göre farklılık yaratır. Bu sebeple alınacak tedbirlerin kesinlikle periyodik, kontrollü, ihtimallere karşı hazırlıklı olması gerekir.

FUMİGASYON

Zararlı böcekler, Nematod, virüs mantar ve bakterileri Yumurta, larva, nimf, pupa ve ergin dönemleri ile hastalık ve zararlı etmenleri yok etmek amacıyla, kapalı ortamda gaz haline geçebilen kimyasal maddelerle belli bir süre ürünü gaza maruz bırakma işlemidir.