• 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
KURUMSAL İLAÇLAMA

İş yeri muhitleri diğer yaşam alanlarına nazaran daha komplekstir. Çünkü tesislerin farklılığı ve değişik düzenlere sahip olması yanında, haşere çeşitliliği ve kemirgen bakımından farklılık yaratır. Bu sebeple alınacak tedbirlerin kesinlikle periyodik, kontrollü, ihtimallere karşı hazırlıklı, başarılı ve her şeyden önce işyeri özelliğine uygun özel çözümlü teknik ve bilimsel yapıda olması gerekir.

İzmitim İlaçlama yüksek eğitimli, profesyonel bir ekipten oluşur. Bu ekip, çeşitli sertifikasyon programlarına katılıp, endüstriye özel eğitimler alarak güncel gelişmeleri sürekli takip eder. Tıbbi Teknolog ve Halk Sağlığı Uzmanı mevcut olan, tecrübeli bir kadroda yer alırlar. İzmitim İlaçlama hafta sonu ve resmi tatiller de dahil olmak üzere işinizin çalışma ve operasyonlarına tamamen uyumludur. Çalışma saatlerinin dışındaki zaman dilimlerinde bile servis imkanı sağlar.

ENTEGRE HAŞERE KONTROLÜ

İŞ YERİ İLAÇLAMA ZORUNLULUĞU

Entegre Haşere Kontrölü Nedir ?

Böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür. Haşere mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir...

İzmitim İlaçlama, yönetmelikte belirtilen standartlarda uzman kadrosuyla uygulamaları yapmaktadır. Bu standartların iş yeri açısından önemi; yapılacak Tarım Bakanlığı Gıda işletmesi denetimlerinde yüksek puan almanızı sağlayarak cezai işlem görmenizi ortadan kaldıracaktır...

İŞLETMENİZE ÖZEL EN İDEAL ÇÖZÜM İÇİN ÖN KEŞİF

Haşerelerin yok edilmesi için ilaçlama müdahalesi yapılmadan önce profesyonel ekipler tarafından yapılacak olan ön keşif çalışması oldukça önemli bir aşamadır. Çünkü yapılan ön keşif sırasında müdahale edilecek haşerenin türü belirlenir ve buna uygun ilaçlama yöntemi kullanılır.

Haşereleri yok etmek için verdiğiniz bireysel mücadele ile yaşadığınız sorunu kökten çözmeniz imkansızdır. Haşere ve kemirgenler sık sık üreyen canlılardır. İnsanlar ise yalnızca gözle görülebilen haşerelere müdahale edebilmektedir. Oysa gözle göremediğiniz haşerelere ait birçok yumurtanın hala bulunduğunuz ortamda olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Geride bırakılan bu yumurtalar daha sonra yetişiyor ve tekrardan aynı sorunu ortaya çıkarıyor. Bazı haşere türleri ise yok edilseler bile, daha fazla üreme gösterebiliyorlar. İzmitim İlaçlama olarak biz, ön keşif yaparak ortamda bulunan haşere türüne göre en uygun ve doğru müdahalenin yapılmasını sağlıyoruz. Haşere türüne uygun kimyasallar, ekipman ve yöntemler ile ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız tüm ilaçlama malzemeleri Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

İlaçlama uygulamasında kullandığımız hiçbir malzeme insan sağlığını tehdit eden içeriklere sahip değildir. Servis sorumlularımız ön keşif yaptıktan sonra en doğru ve etkili kararı vererek işini profesyonel bir şekilde yapıyor. Sizin memnuniyetinizi sağlamak ve sorunsuz bir yaşam alanına kavuşturmak bizim temel amacımızdır. Haşere ve kemirgen sorunu yaşıyorsanız, ön keşif için bizi arayın. 7/24 firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN +90 553 962 41 41