• 7 / 24 Hizmetinizdeyiz
ÇÖZÜM ODAKLI RUTİN AKTİVASYON KONTROLÜ

Rutin aktivasyon kontrolü çözüm odaklı bir kontroldür ve haşere önleme için yapılan etkili bir çalışmadır. Oluşabilecek haşere problemlerinin önceden nedenlerini belirlemek ve riskleri kontrol altında tutmak oldukça önemlidir.

Firmamız özellikle kemirgen ve haşerelere karşı mücadelede en iyi çözüm odaklı rutin aktivasyon kontrolünü sağlamaktadır. Sürekli belirli bir çizgide ilerleyen ve müşteri memnuniyetini %100 sağlayan bir ilaçlama firması olarak değerli müşterilerinin karşı karşıya kalabileceği her türlü haşere ve kemirgen istilasına karşı önlem almasına yardımcı oluyoruz. İlaçlama yöntemlerinde bilgi, ekipman, gözlem, raporlama ve ilaçlama aşamalarını kullanarak sizin için çözüm odaklı böcek ilaçlama uygulamalarını sağlıyoruz.

En son teknolojiye sahip ekipmanlarımızı ve kimyasallarımızı insan sağlığına uygun olarak seçiyor, bu seçimimiz sayesinde çevreyi de koruyoruz. Profesyonel bir yaklaşımla işini başarıyla tamamlayan uzman ilaçlama kadromuz kritik ve oluşuma açık bölgelerin kontrolünü sağlayarak yaşam alanınızda maksimum korumayı arttırmaktadır. Firmamız rutin kontrolleri sağlarken kemirgen, yürüyen haşere ve uçan haşere kontrollerini de sağlamaktadır.

Çözüm odaklı çalışma stili ve disiplinli prensibi ile okul, ev, hastane, cami, iş yerleri, gemi ve daha birçok yaşam alanında sizlere en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli ilaçlama hizmetini sektörde bulabileceğiniz en iyi fiyatla sağlamaktayız. Sizde haşere ve kemirgen problemlerinizden kurtulmak istiyorsanız bizi haftanın her günü ve her saati arayabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN +90 553 962 41 41